Wielki finał projektu „Follow yourself”

/, Wydarzenia/Wielki finał projektu „Follow yourself”

Wielki finał projektu „Follow yourself”

W dniu 16.03.2017 r. odbył się finał projektu “ Follow yourself” organizowanego w naszej szkole, w większości drugich klas, przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.
Przez ostatni rok każda z klas raz w miesiącu uczestniczyła w zajęciach, mających za zadanie kształtowanie postaw i umiejętności psychospołecznych oraz rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów. Na zajęciach promowano takie wartości, jak m.in. szacunek, odpowiedzialność , tolerancja. Podczas kolejnych warsztatów odkrywaliśmy swoje mocne strony oraz indywidualne zasoby, które inspirują nas do podejmowania nowych wyzwań i decyzji na przyszłość.
W czasie wielkiego finału podsumowaliśmy wszystkie zdobyte przez nas umiejętności. Każda klasa musiała wspólnie rozwiązać siedem zadań. Liczył się w nich czas, dobre rozwiązanie łamigłówek i oczywiście współpraca! Po zaciętej walce ostatecznie wygrała klasa 2B.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom.
Julia Iwańczuk i Agata Killich IIA

2017-03-27T13:56:56+00:00 27 marca 2017|Projekty edukacyjne, Wydarzenia|