Wreszcie „złoto”

/, Wydarzenia/Wreszcie „złoto”

Wreszcie „złoto”

W zawodach „O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych nasza strzelecka reprezentacja nie miała sobie równych! Do udziału zaproszono szkoły dysponujące profesjonalnym sprzętem strzeleckim, a jedynymi ograniczeniami były ustalenia regulaminu sportu strzeleckiego, pewna ręka i celne oko. Nasi reprezentanci nie pozostawili konkurentom cienia złudzeń, wygrywając klasyfikację drużynową ze znaczną przewagą. Zdobyli „Puchar”, a na ich szyjach zawisły złote medale. Najbardziej cieszy fakt, że debiutująca w reprezentacji Szkoły Zuzanna Gałczyńska (1c) w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zdobyła złoty medal! Dzielnie walczyła także Ola Woźniak (2a) zdobywając medal brązowy. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:

• Mateusz Wodnik (3f);
  • Aleksandra Wożniak;