WrOpenUp – przygoda w Karpaczu

Wygrany w czerwcu, zeszłego roku szkolnego, konkurs zaprowadził nas na warsztatowy wyjazd do Karpacza. Spędziliśmy w sumie 5 dni w górach, razem z gimnazjalistami, którzy wygrali konkurs w swojej kategorii. Grupa zżyła się w szaleńczym tempie, głównie za sprawą różnorodnych ćwiczeń i gier przygotowanych przez organizatorów. Trenowaliśmy swoją wytrzymałość podczas wyjścia na górskie szlaki. Uczyliśmy się ufać drugiej osobie w trakcie „spaceru ślepca”. Ćwiczyliśmy zaradność przygotowując samodzielnie posiłki. Odkrywaliśmy naszą kreatywność poprzez twórczość artystyczną. Do domu wróciliśmy ze „słoiczkami pełnymi wrażeń” z wyjazdu. Gdyby kiedyś zawiodła nas pamięć będziemy mogli do nich zajrzeć, powspominać i uśmiechnąć się z radością.

Przemysław Mospan

2017-10-06T12:59:24+00:00 6 października 2017|Konkursy, Projekty edukacyjne, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia, Wyjazdy|