TELEFON: 71 798 67 33

„ŻADNA PRACA NIE HAŃBI” CZYLI DZIEŃ ANGIELSKI W CZWÓRCE PO RAZ TRZYDZIESTY PIĄTY

//„ŻADNA PRACA NIE HAŃBI” CZYLI DZIEŃ ANGIELSKI W CZWÓRCE PO RAZ TRZYDZIESTY PIĄTY

„ŻADNA PRACA NIE HAŃBI” CZYLI DZIEŃ ANGIELSKI W CZWÓRCE PO RAZ TRZYDZIESTY PIĄTY

Zgodnie z wieloletnią tradycją 21 marca cała społeczność naszej szkoły spotkała się w auli aby podziwiać występy klas pierwszych i drugich w ramach Dnia Angielskiego. W tym roku tematem przewodnim była praca. Jury, jak i wszyscy zgromadzeni widzowie mieli okazję podziwiać na scenie paradujących żołnierzy, stewardesy, fryzjerów, taksówkarzy, sekretarki, rolników, policjantów, kelnerów i grabarzy oglądać film o ich pechowym dniu oraz skecz i taniec z ich udziałem.
Filmy i skecze przygotowane zostały bardzo profesjonalnie i z pomysłem jednak to taniec zrobił największe wrażenie. Energetyczny rock’n’roll, czarujące tango, zachwycający jazz, tradycyjny krakowiak, elegancki walc, gorąca samba i porywające flamenco wzbudziły najwięcej zachwytu i emocji. Wszyscy występujący oczarowali nas wyczuciem rytmu i perfekcją wykonania.
Bogactwo pomysłów, doskonałe stroje i wyśmienita prezentacja spowodowały, że wybór najlepszych z najlepszych okazał się dla jury bardzo trudny. I tak pierwsze miejsce zajęła klasa IC (żołnierze), drugie miejsce przypadło klasie 2D (farmerzy), trzecie klasie 1B (stewardesy).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa będzie równie dobra a rywalizacja równie emocjonująca.
Małgorzata Połch

2017-03-27T14:09:13+00:00 27 marca 2017|Wydarzenia|