TELEFON: 71 798 67 33

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL „ NADZIEJA”

//ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL „ NADZIEJA”

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL „ NADZIEJA”

Spektakl „Nadzieja” powstał w oparciu o obserwacje światowych przemian, jakie zachodzą w XXI wieku. W następujących po sobie scenach widzimy subiektywny obraz współczesnego świata.
Czy jest w nim miejsce na niewolnictwo? Czy wiesz, skąd pochodzi twoja nowa para adidasów? Czy ludzie stali się niewolnikami systemów które bezdusznie traktują jednostki. Uwikłanie w kredyty, nierównomierna dystrybucja dóbr materialnych ukazana w
spektaklu „Nadzieja” ma na celu skłonić widza do refleksji. Dokąd prowadzi droga, jaką zmierza ten świat, a my razem z nim? Czy znajdziemy siłę, aby obudzić nadzieję na zmiany?

Spektakl to praca zbiorowa młodych, utalentowanych ludzi pod kierunkiem Lilianny Borowskiej i Aleksandry Gisges-Daleckiej. Taniec z ogniem, układy taneczne, śpiew, efekty specjalne w świetle UV , niezwykłe kostiumy składają się na wydarzenie pełne emocji i niespodzianek. Dzięki pasji i zaangażowaniu na deskach wrocławskiego teatru IMPART stanie przed Państwem 25 młodych artystów, którzy za pomocą gestu, tańca i śpiewu zaznaczą swój głos wobec realiów otaczającej ich rzeczywistości. Wśród młodych artystów zobaczyć można naszych uczniów: Natalię Lenart, Magdę Florczyk, Kasię Dumańską, Zuzannę Bereżańską0-Skulską, Daniela Pona i Michała Kosteckiego.

Zapraszamy na spektakl 1 marca 2018 r. o godz. 19.00 – Strefa Kultury Wrocław, IMPART ul. Mazowiecka 17

 

2018-02-22T14:55:28+00:00 22 lutego 2018|Wydarzenia|